Kampanya Sonuçları

Vakıf Emeklilik 4. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması Sonuçları

Çocuklara küçük yaşta tasarruf bilincini oluşturmak amacıyla düzenlediğimiz Vakıf Emeklilik 4. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması, 08 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen jüri toplantısı ile kazananlar belirlendi.

Yarışma Kazananları

No Ödül Adı Soyadı Okul İsmi Şehir
1 1.lik Ödülü Merve Cantürk Özel Bilfen Esenşehir İlkokulu Ümraniye-İstanbul
2 2.lik Ödülü Demir Yazıcı Özel Eyüboğlu Çamlıca İlkokulu Ümraniye- İstanbul
3 3.lik Ödülü Ahmet Aras Eker Özel Mektebim Çukurova İlkokulu Çukurova- Adana
4 4.lük Ödülü Kıvanç Şen Sınav Koleji Osmangazi-Bursa
5 5.lik Ödülü Yusuf Ali Doğan Özel İstanbul Koleji 2-A İstanbul
6 Sergileme Anna Ela Demir Ispartakule Işık Okulları Avcılar- İstanbul
7 Sergileme Duru Üstündağ Ispartakule Işık Okulları Avcılar-İstanbul
8 Sergileme Ufuk Metehan Yetim Bursa Uğur Okulları Nilüfer-Bursa
9 Sergileme İdil Tunaoğlu Ted İstanbul Koleji Vakfı İlkokulu Beykoz-İstanbul
10 Sergileme Bulut Çağan Kazancı Özel Sistem Koleji Selçuklu-Konya
11 Sergileme Irmak Hüsna Şen Bahçelievler Gazi İlkokulu Bahçelievler-İstanbul
12 Sergileme Sarp Utku Çolak Özel Mektebim Çukurova İlkokulu Çukurova-Adana
13 Sergileme Zeynep Temoçin Özel Ezgililer İlkokulu İlkadım-Samsun
14 Sergileme Kuzey Kayra Özel Ekin İlkokulu Çiğli-İzmir
15 Sergileme Aleyna İke Tahsin Banguoğlu İlkokulu Küçükçekmece-İstanbul
16 Sergileme Asya Zengi Özel Bilfen Halkalı İlkokulu Küçükçekmece-İstanbul
17 Sergileme Elif Tuana Yazgan Özel Mektebim Çukurova İlkokulu Çukurova- Adana
18 Sergileme Emirhan Değerli Müdafa-i Hukuk İlkokulu Konak- İzmir
19 Sergileme Uygar Düzen Sakarya Özel Şahin Okulları Adapazarı-Sakarya
20 Sergileme Sefa Taşar Özel İzmir Çiğli Mektebim İlkokulu Çiğli-İzmir
21 Sergileme Esmer Çolakoğlu Özel Sistem Koleji Selçuklu-Konya
22 Sergileme Murat Demir Özel Ezgililer İlkokulu İlkadım-Samsun
23 Sergileme Öykü Nehir albayrak  Bursa Uğur Okulları Nilüfer-Bursa
24 Sergileme Ela Gürkan Özel İstanbul Koleji Beşiktaş-İstanbul
25 Sergileme Aras Harmankaya Özel Sistem Koleji Selçuklu-Konya
26 Sergileme Emir Kalkan Özel Bilfen Çamlıca İlkokulu  Üsküdar-İstanbul
27 Sergileme Şevval Duru Şahin Özel Sistem Koleji Selçuklu-Konya
28 Sergileme Cem Deniz Yozgat Bursa Uğur Okulları Nilüfer-Bursa
29 Sergileme Enes Gunindi Özel Sistem Koleji Selçuklu-Konya
30 Sergileme Ali Öz Özel Sistem Koleji Selçuklu-Konya